- multimedialny podręcznik

 

Hiszpański123 jest jedynym w pełni interaktywnym i multimedialnym podręcznikiem internetowym do nauki języka hiszpańskiego. Został dostosowany do różnych poziomów umiejętności kursantów. Stąd podział na sześć poziomów zaawansowania. Wszystkie przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży, którzy nie osiągnęli jeszcze poziomu płynnej komunikacji w tym języku lub chcą go poprawić.

 

Międzynarodowy język


Język hiszpański jest trzecim najpowszechniej używanym językiem na świecie. Posługuje się nim jako językiem ojczystym około 400 milionów ludzi, dalsze 100 milionów używa go jako drugiego języka. Język hiszpański ma wiele odmian i dialektów. W samej Hiszpanii, oprócz urzędowego języka kastylijskiego, niektóre regiony posługują się np. językiem baskijskim, katalońskim czy galicyjskim. Hiszpański jest tzw. "językiem ekspansywnym" o czym świadczy latynizacja Ameryki Północnej. W Stanach Zjednoczonych jest to drugi (po angielskim) język urzędowy. Jest to również jeden z języków wielu międzynarodowych organizacji, np. ONZ, UE, UNICEF, WHO, UEFA, FIFA.

Z nami zyskujesz!
Dzięki :


  • Zdobywasz wszystkie umiejętności językowe: uczysz się słownictwa, rozumienia ze słuchu, pisania, gramatyki, a nawet wymowy!
  • Dobrze się bawisz! Zapewniają ci to multimedialne elementy kursu: gry, filmy HD, piosenki oraz fotolekcje.
  • Pracujesz z native speakerami, co oznacza, że będziesz mówić z doskonałym akcentem.
  • Pracujesz indywidualnie - sam narzucasz sobie tempo nauki i monitorujesz swoje postępy.
  • Uczysz się kiedy i gdzie chcesz. Wystarczy tylko dostęp do Internetu.

Nauczymy Cię myśleć po hiszpańskuCałość kursu została przygotowana w oparciu o metodę “123” opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów: doświadczonych metodyków oraz native speakerów. Polega ona na kreowaniu sytuacji komunikacyjnych, w których użytkownik uczy się w najbardziej naturalny sposób mówić i myśleć po hiszpańsku.

Hiszpański123 oferuje niepowtarzalny, interaktywny moduł sprawdzania wymowy. Użytkownik kursu ma możliwość samodzielnego weryfikowania poprawności wypowiadanych słów i zdań za pomocą algorytmu sprawdzania mowy. Do obsługi systemu wystarczy mikrofon i słuchawki.

9 POZIOMÓW, 720 GODZIN NAUKI I 1080 ĆWICZEŃ


Kurs Hiszpański123 składa się z dziewięciu poziomów nauczania skierowanych do użytkowników na różnych etapach nauki: od początkującego do komunikatywnego. Każdy z poziomów zawiera 22 lekcje, które składają się z licznych, różnorodnych form ćwiczeń multimedialnych np. dialogów, filmów, fotolekcji czy piosenek.

W sumie kurs zawiera ponad 1080 interaktywnych ćwiczeń, co daje 720 godzin nauki! System weryfikuje poprawne wykonanie zadań. Dzięki ich rozwiązaniu nauczysz się gramatyki, słówek, rozumienia ze słuchu, pisania, a nawet wymowy.

Czego potrzebujesz, aby korzystać z kursu?


  • dostępu do internetu
  • słuchawek
  • mikrofonu
  • motywacji do nauki

Postęp ucznia nagrodzony certyfikatem


Dodatkowo, Hiszpański123 pozwala Ci na bieżąco monitorować Twoje postępy, a w przypadku poprawnego wykonania przynajmniej 80% materiału otrzymasz certyfikat osiągnięcia danego poziomu języka, zgodnie ze skalą Rady Europy.